ساعات بازدید و بهای بلیت


زمان بازدید از کاخ گلستان : همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 17 

... ادامه

ارتباط با ما

tel:  (+98) 021 - 33113335

fax: (+98) 021 - 33111811

http://www.golestanpalace.ir

info.golestanpalace@gmail.com

... ادامه

روابط عمومی


دفتر پژوهش کاخ گلستان


با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی فعالان گردشگری معلولان تجلیل شدند

با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی فعالان گردشگری معلولان تجلیل شدند

مراسم گرامیداشت روز موزه و معلولیت، امروز سه‌شنبه 2 خرداد 96، با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و جمعی از مدیران سازمان میراث‌فرهنگی و سازمان بهزیستی کشور و تعدادی از توان‌یابان بهزیستی در مجموعه فرهنگی‌تاریخی کاخ گلستان برگزار شد.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، در حاشیه این مراسم از فعالان گردشگری معلولان و سالمندان (پاراتور) تقدیر به‌عمل آمد.

«پاراتور» به سفری اطلاق می‌شود که معلولان و سالمندان در آن با استفاده از امکانات و تجهیزات تخصصی و با همراهی افراد آشنا به مسائل و نحوه کمک به معلولان، به‌راحتیِ سایر افراد فعالیت می‌کنند.

زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه این مراسم از محمد‌اسماعیل شیخ‌قرهی، اعظم مهدی‌زاده، علی‌اکبر جمالی، شهرام مبصر، ناهید کلوشانی، علی‌همت محمود‌نژاد، محبوبه خلوق، محمود کاری، جمشید سلیمی، آیدین نعمتی، ایرج عضدی، حبیب فراهانی، عباس شیخ‌ممقانی، شیرین اسماعیل‌پور، سعید ضروری، اکرم سلیمی، منصوره برجیان، محمد‌رضا دشتی، پوراندخت بنیادی و محمود ابری تجلیل کرد.

معاون رئیس‌جمهوری همچنین از الهام خادم‌حسینی، بهرام خلفی، مهناز یاوری‌بمی و سعید راین به‌عنوان افراد غیرمعلول فعال و همراه با معلولان تجلیل به‌عمل آورد.

احمدی‌پور همچنین، در پایان این مراسم، از بخش‌های مختلف کاخ گلستان ازجمله آزمایشگاه مرمت، عمارت حوضخانه، نمایشگاه کتاب هزارویک‌شب، نمایشگاه عکس دوره ناصری و نمایشگاه قالیچه‌های کاخ گلستان بازدید کرد.

 منبع خبر : میراث آریا