ساعات بازدید و بهای بلیت


زمان بازدید از کاخ گلستان : همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 17 

... ادامه

ارتباط با ما

tel:  (+98) 021 - 33113335

fax: (+98) 021 - 33111811

http://www.golestanpalace.ir

info.golestanpalace@gmail.com

... ادامه

روابط عمومی


دفتر پژوهش کاخ گلستان


فاز یک ارتقای فناورانه کاخ گلستان فردا افتتاح و اجرایی می‌شود

فاز یک ارتقای فناورانه کاخ گلستان فردا افتتاح و اجرایی می‌شود

به‌دنبال انعقاد تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و معاونت علمی ریاست‌جمهوری، فاز یکِ ارتقای فناورانه کاخ گلستان در این محوطه جهانی با حضور مدیران و کارشناسان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، جمعی از کارشناسان و مسئولان پایگاه‌ها و هیئت‌های راهبردی برگزار می‌شود.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با توجه به تفاهم‌نامه‌ای که میان سازمان میراث‌فرهنگی و معاونت علمی ریاست‌جمهوری برای ارتقای سطح کیفی، حفاظت، انتقال دانش و همچنین ایجاد زیرساخت‌های گردشگری موردنیاز گردشگران منعقد شد، در گام نخست سامان‌دهی کارگاه و آزمایشگاه مرمت آثار، رونمایی از پروژه نورپردازی فضای حوضخانه و همچنین اپلیکیشن فضای حوضخانه در دستورکار قرار گرفت.

فرهاد عزیزی، مدیرکل امور پایگاه‌های ملی و جهانی، امروز دوشنبه 25 اردیبهشت 96، با بیان این مطلب گفت: «فاز یکِ پروژه مشترک ارتقای فناورانه کاخ گلستان به‌عنوان پایلوت، فردا صبح 26 اردیبهشت 96، افتتاح و اجرایی می‌شود.»

او گفت: «در فاز نخست قرار است سامان‌دهی کارگاه و آزمایشگاه مرمت آثار، رونمایی از پروژه نورپردازی فضای حوضخانه و همچنین اپلیکیشن فضای حوضخانه اجرا شود.»

به‌گفته او، در این برنامه قرار است کارشناسان نشست تخصصی درخصوص فرایند پروژه فناورانه کاخ گلستان را بررسی کنند. همچنین قرار است پروژه آزمایشگاه فناورانه کاخ گلستان افتتاح و از نمایشگاه مرقعات قاجاری در موزه مردم‌شناسی بازدید شود.

بازدید از نمایش موقت کتاب‌های «هزارویک‌شب» و «شاهنامه بایسنقری» در تالار سلام و افتتاح پروژه نورپردازی حوضخانه ازجمله فعالیت‌هایی است که قرار است در کنار نمایشگاه عکس پایگاه‌های جهانی و کارگاه کودک انجام گیرد.

  منبع خبر: میراث آریا