اخبار و رویدادها

اختصاص بودجه 5 میلیاردی برای کاخ موزه گلستان/ نرخ بلیت موزه افزایش نمی‌یابد.

  • 06 تیر 1399
  • 23:15
  • 0 دیدگاه
  • 30 بازدید
  • Article Rating
<b>اختصاص بودجه 5 میلیاردی برای کاخ موزه گلستان/ نرخ بلیت موزه افزایش نمی‌یابد.</b>

آفرین امامی مدیر کاخ موزه گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درباره شرایط این کاخ موزه با توجه به بروز و شیوع  کرونا اظهار داشت: همزمان با شیوع کرونا و تعطیلی موزه‌ها برنامه‌ریزی‌های وسیعی جهت انجام بازدیدهای مجازی از این کاخ موزه انجام گرفت که مورد استقبال شهروندان بود. همچنین در ایام نوروز با همکاری وزارت ارتباطات برنامه‌هایی را برگزار کردیم و در تلاش هستیم که این اقدام استمرار یابد.

وی با اشاره به اینکه ویروس کووید ـ 19 باعث بروز فصل جدیدی از بازدیدها به صورت مجازی در موزه‌ها شده است، گفت: کاهش مراجعه‌کنندگان حضوری به دلیل شیوع کرونا دور از ذهن نبود و طی هفته‌های اخیر که موزه‌ها دوباره بازگشایی شد، هنوز آمار مراجعه‌کنندگان به مدت قبل از آن نرسیده است.

مدیر کاخ موزه گلستان در پاسخ به این پرسش که با توجه به کاهش بازدیدکنندگان حضوری درآمدهای کاخ موزه گلستان به چه صورت تأمین می‌شود گفت:‌سعی می‌کنیم در اولین فرصت درآمد موزه را با اجرای برنامه‌های مختلف با همکاری بخش خصوصی افزایش دهیم. مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا در حال حاضر یک معضل جهانی است و تنها اختصاص به بخش خاصی ندارد...

https://www.farsnews.ir/news/13990401000123

امتیاز به خبر :