اخبار و رویدادها

برگزیدگان پنجمین جایزه تهران معرفی شدند

  • 04 دی 1397
  • 09:36
  • 0 دیدگاه
  • 470 بازدید
  • Article Rating
<b>برگزیدگان پنجمین جایزه تهران معرفی شدند</b>
تهران - ایرنا - پنجمین جایزه تهران دوشنبه سوم دی ماه 1397در کاخ موزه گلستان برگزار و از تهران پژوهان در حوزه های شهرسازی، معماری، نگارش کتاب، نشر، فیلم، عکس، میراث فرهنگی، محیط زیست و خبر، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش ایرنا مهرشاد کاظمی دبیر برگزاری این جشنواره اظهار داشت: جایزه تهران که ابداع احمد مسجد جامعی است از سال 92 کار خود را آغاز کرده و تاکنون پنج دوره آن برگزار شده است.
وی با اشاره به پژوهش های انجام شده در حوزه تهران گفت: طرح های که مبنای پژوهشی دارند، ماندگار بوده و ثمره بخش خواهند بود.
به گزارش ایرنا در بخش پیشکسوتان از کامران صفامنش به عنوان پیشکسوت فعال در حوزه شهر و شهرسازی و دکتر اسکندر مختاری پیشکسوت فعال در معماری و مرمت گر ابنیه ، در بخش فرهنگی از رضا انوشیروان مولف کتاب طهران در مطبوعات دوران قاجار، حمید رضا نوروزی طلب مولف کتاب از تهران تا شمیران، علیرضا قاسم خان مولف کتاب تکیه دولت ، داریوش شهبازی مولف چندین کتاب در حوزه تهران، جواد ایمانی شاملو نگارنده رساله دکترا با موضوع تبیین تحولات فضایی کلانشهر تهران از منظر اقتصاد سیاسی نفت، تقدیر شد .
همچنین در بخش ناشر فعال از ناصر میر باقری مدیر مسئول انتشارات گویا بمنظور انتشار کتب نفیس تهران تجلیل شد.
در بخش فیلم و عکس از رخشان بنی اعتماد و شهرام میرآب اقدم در حوزه کارگردانی فیلم تجلیل شد.
همچنین ناصر قاسمی در عرصه عکاسی با محوریت تهران، فرخ فخرالدینی در عرصه عکاسی با محوریت مشاهیر و مفاخر تهران با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد .
در بخش فعال حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، لوح تقدیر و جایزه تهران به جبرئیل نوکنده به منظور معرفی جاذبه های میراث تهران و رونق گردشگری موزه ملی ایران اهدا شد.
همچنین از غلامرضا منوچهری پیشکسوت و فعال محیط زیست برای راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب شهر ری و از زهرا بهروز آذر مدیر مرکز رصد خانه شهری تهران به پاس فعالیت در امر پژوهش ...
[ مشاهده متن کامل برگزیدگان پنجمین جایزه تهران معرفی شدند در خبرگزاری جمهوری اسلامی ]
منبع:ایرنا،کدخبر : 124328284

امتیاز به خبر :

آرشیو اخبار