DnnForge - NewsArticles

بازدید معاون گردشگری از مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان

  • 30 دی 1401
  • 20:54
  • 0 دیدگاه
  • 8 بازدید
  • Article Rating

 

معاون گردشگری با ارائه پیشنهاد تقویت روایت گری در موزه ها عنوان کرد: 

 

شالبافیان: کاخ گلستان یک نوروز متفاوت برای گردشگران خلق کرد

 

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با تاکید و ارائه پیشنهادی برای تقویت روایت گری در کاخ موزه ها از ایجاد برنامه های متفاوت نوروزی در مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی کاخ گلستان علی اصغر شالبافیان در حاشیه بازدید از مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان در گفت وگویی عنوان کرد: اقدامات زیرساختی مناسبی نسبت به گذشته برای پذیرایی از مسافران در این مجموعه جهانی صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: همچنین برنامه های متعدد فرهنگی در کاخ گلستان در نظر گرفته شده است تا بتواند ساعات بازدید گردشگران افزایش یابد که باعث افزایش رضایتمندی بازدیدکنندگان شده است.

شالبافیان افزود: در این مجموعه جهانی براساس سنین افراد نیز برنامه های فرهنگی درنظر گرفته شده است، به خصوص برای خردسالان و کودکان، و در نهایت برای بزرگسالان؛ در مجموعه برای همه مخاطبین در مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان یک فضای دلپذیری خلق شده است.

وی در قالب پیشنهادی به کاخ موزه ها عنوان کرد: روایت گری برای کاخ موزه ها نیاز به تقویت دارد، بنابراین اگر بخواهم حوزه ای را به عنوان نقطه تمرکز توصیه کنم باید برای بناهای که در کاخ موزه ها وجود دارد، با روایت گری به آن روح دیگری بخشید.

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خاتمه از دست اندرکاران مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان که یک نوروز متفاوت برای گردشگران مبدل کردند، قدردانی کرد.

.

#وزارت_میراث_فرهنگی_گردشگری_و_صنایع_دستی 

#کاخ_گلستان 

#مجموعه_میراث_جهانی_کاخ_گلستان

#golestanpalace 

#golestan_museum

#worldheritagesite

امتیاز به خبر :

لینکهای مهم